مقايسه آگهی ها

انبار امن برای کالای تجاری و کالای تولیدی

انبار امن برای کالای تجاری و کالای تولیدی

انبار امن برای کالای تجاری و کالای تولیدی

بیمه مسئولیت انبارداری همیشه یکی از بدترین قراردادهای بیمه بوده است

به طور کلی، شرکت های بیمه و کارگزاران دانش و معرفت صنعت را محدود کرده و درک می کنند که چه عملیات انبار باعث می شود. نه تنها این، اما خطرات و آسیب پذیری انبارها به طور فزاینده ای پیچیده است و بسیاری از سیاست ها به سادگی با سیستم های جدید و قوانین جدید پیشرفته ای ادامه نمی دهند.

پنج خطر و آسیب پذیری برای شرکت های انبار

 

انبار امن برای کالای تجاری و کالای تولیدی
انبار امن برای کالای تجاری و کالای تولیدی

1- قراردادهای انبار چهارم حزبی

4PLs در طول پنج سال گذشته افزایش یافته است. در حالی که برون سپاری مزایای مزایایی را برای 3PLs (شبکه بزرگ انبارها، دارایی های اضافی، و کار و غیره) ارائه می دهد، پیچیدگی ها و خطرات درگیر ذاتا افزایش می یابد و تعداد کمی از حاملان سیاست های بسیار قدرتمندی را ارائه می دهند که این خطرات در حال ظهور را پوشش می دهد. برای مثال، با توجه به پروتکل 3PL و ابزار موجودی

سازگار، اداره بسته توسط عوامل متعدد می تواند به کالاهای مشتری آسیب برساند. با کمی سیاست در محل که محافظت از 3PLs، شرکت ها باید آگاه باشند که در صورتی که ادعا رخ دهد، آنها ممکن است پوشش ندهند.

 

1- قراردادهای انبار چهارم حزبی
1- قراردادهای انبار چهارم حزبی

2- پوشش دفاع قانونی

مسئولیت بیشتر و بیشتر به انبار منتهی می شود و مشتریان انتظار دارند که مسئولیت بیشتری را اتخاذ کنند. حتی اگر سیاستهای جامع تهدید کننده را برطرف کنید، اگر یک مشتری به اشتباه یک انبار

از سهل انگاری متهم کند (به عنوان مثال، از دست دادن خسارت)، هزینه های حقوقی می تواند نجومی باشد و پیچیدگی های بیشتر می تواند دادرسی و همچنین هزینه را افزایش دهد. در حال حاضر احتمال بیشتری وجود دارد که یک ادعا را پیدا کند انبار غفلت نه تنها به خاطر اقدامات خود، بلکه قرارداد نیز هست.

3- قانون اصلاح ایمنی مواد غذایی

نیاز به ردیابی محصولات غذایی بیشتر از همیشه دارد. شرکت های انبار باید ردیابی کنند که کدام یک از محصول ها آغازشده و در آن چه اتفاق می افتد،افزایش مسئولیت در زنجیره عرضه و شکاف در پوشش.

4- محصولات تاریخی

با افزایش FSMA و مقررات سخت تر، و همچنین تولید کنندگان تلاش برای محافظت از محصول و نام تجاری خود، مدیریت محصولات با تاریخ استفاده از آنها اغلب مسئولیت انبار است. اگر یک تاریخ بر روی یک محصول گذراند، سوال این است که آیا کالا آسیب دیده در نظر گرفته شده، یک منطقه خاکستری قابل توجه است. این امر موجب افزایش تعداد مواجهه با انبارها می شود و مسئولیت آنها را به عهده می گیرد.

5- فراخوان محصول

یادآوری محصولات به میلیاردها دلار آمریکا در سال هزینه می کند، با این که فراخوان متوسط محصولات به ارزش 10 میلیون دلار است. تولید کنندگان شروع به کاهش ریسک خود در رابطه با فراخوانی محصولات می کنند و در عوض به دنبال انتقال این خطر به فروشندگان خود از جمله انبار هستند. پوشش فراخوان محصول می تواند گران باشد، اما تعداد روزافزون از آن است که قبلا آن را قبلا درخواست

کرده اید شرکت های انبار و تدارکات همیشه در تلاش برای کاهش خطر هستند، اما این و دیگر خطرات در حال ظهور تهدیدات جدید هستند. مهم است که با یک کارگزار کار کنید که در زمینه تدارکات شخص ثالث و قوانین مربوط به تعهداتی که در این صنعت اداره می شود، تجربه و شناخته شده است.

img

عماد

پست‌های مرتبط

اجاره انبار خرید انبار فروش انبار ارزان انبار عمومی انبار تهران انبار کوچک

اجاره انبار خرید انبار فروش انبار ارزان انبار عمومی...

ادامه مطلب
توسط saeed

بهینه سازی انبار و انبار داری و افزایش بهره وری انبار

بهینه سازی انبار و انبار داری و افزایش بهره وری...

ادامه مطلب
توسط عماد

املاک صنعتی و گروه املاک صنعتی سوله

املاک صنعتی و گروه املاک صنعتی سوله املاک صنعتی...

ادامه مطلب
توسط عماد

پیوستن به گفتگو

موارد جدید اجاره یا فروش را برایم ارسال کن

ثبت شماره تماس