مقايسه آگهی ها

مدیریت انبار و بهینه سازی انبار -گروه املاک سوله

مدیریت انبار و بهینه سازی انبار -گروه املاک سوله

مدیریت انبار و بهینه سازی انبار -گروه املاک سوله

: اندازه گیری آنچه مهم است

تکنیک های اندازه گیری بالا

به تازگی، یک شرکت که توزیع محصول را به Orbit Logistics در Ashland، Va. عرضه می کند، به یک مشکل رسیده است، اما آن را نمی دانست. وندی هادسون، معاون رئيس جمهور برای راه حل های مشتری برای اوربی، می گوید که تجارت الکترونیک و تجارت الکترونیک را فراهم می کند، این محصولات را از طریق چندین کانال فروخت، که از همان موجودی که در یکی از سه مرکز توزیع اوربیت واقع شده است – “به طور موثر انبار کردن موجودی خود را به فروش می رساند”. تحویل خرده فروشی از طریق سه انبار در ویرجینیا. این شرکت می تواند سفارشات را در کانال های مختلف در همان زمان بپذیرد و از موجودی موجود بیرون برود. با موجودی ناکافی، Orbit که محصولات خود را بر روی سایت جمع آوری کرد، نیاز به عجله برای ایجاد بیشتر داشت. این شرکت بزرگی مشکل خود را درک نمی کرد، اما خوشبختانه Orbit انجام داد.

 

مدیریت انبار و بهینه سازی انبار -گروه املاک سوله
مدیریت انبار و بهینه سازی انبار -گروه املاک سوله

 

گروه املاک صنعتی سوله مرجع خرید و فروش انبار در تهران و شهرک های صنعتی کشور

هادسون می گوید: “آنها نیاز به کمک داشتند تا ببینند که قبل از ارتکاب جرم باید موجودی خود را در پیش بگیرند تا بتوانند کوتاهی کنند و به طور بالقوه مجازات شوند.” “آنها همچنین باید متوجه شوند که هزینه های واقعی خود را متحمل شده اند، در حالی که مجبور شدیم محصولات را برای آنها بازسازی کنیم.”

مدار استفاده از داده های اندازه گیری را برای متقاعد کردن مشتری به اهمیت آن برای رسیدگی به مسئله استفاده کرد. برای یکی دیگر از مشتریان، Orbit از معیارهای استفاده شده برای نشان دادن هزینه های شلوغی که برای جذب تعداد غیرمعمول بازده استفاده می کنند استفاده می شود. این خبر برای این شرکت آشکار شد، که تأکید داشت تاثیر آن کم است. هادسون می گوید: “با داده های قابل اندازه گیری، می توانید مسائل را شناسایی کرده و در راه حل های مناسب کار کنید.”

انبار و انبار داری در صنعت امروز

در محیط مرکزی مرکز توزیع امروز، داده های مناسب می توانند همه چیز را بدانند. ظهور تجارت الکترونیک و نیاز به مراکز تحقق که می توانند انواع مختلفی از محصولات را انبار کنند و به مشتریان به سرعت آنها را تحویل دهند چشم انداز را به طرز چشمگیری تغییر داده است. تاکید شدید بر سرعت و تنوع محصولات می تواند موجب فشار بر یک مرکز توزیع شود و در عین حال خواستار مراحل نوآورانه و بلند پروازانه برای حفظ آن باشد.

“بسیاری از شرکت ها امروز با چالش چگونگی قرار دادن موجودی به راحتی برای درصد زیادی از مشتریان با نیازهای مختلف تحویل مواجه می شوند، بدون آن که ضرورت افزایش هزینه ها با نگهداری بیش از حد موجودی یا انتشار آن بسیار نازک باشد،” خوزه V. Gonzalez، سرپرست مدیریت محصولات CLS، آمریکای شمالی برای APL Logistics، یک شرکت مستقر در اسکاتسایل، Ariz. که خدمات زنجیره تامین را در سراسر جهان فراهم می کند.

خرید انبارو فروش انبار اجاره انبار در کلیه مناطق صنعتی

وی افزود: “این چالش ها تأثیر زیادی بر تعداد و نوع مراکز توزیع در حال ساخت دارد و افزایش تقاضا برای امکانات بزرگتر که اجازه می دهد اتاق عملیات پر کار و تعداد بیشتری از کارگران که تجارت الکترونیک نیازمند آن است، وجود دارد.” “آنها همچنین سریعتر معرفی راه حل های فناوری را در عملیات انبارداری رانندگی می کنند.”

عملکرد مرکز گسترش برای خرده فروشان مهم تر از همیشه است. اگر مشتریان انتظار داشته باشند که هر موردی را که میخواهند، هر زمان که میخواهند، سفارش دهند و سپس آن را سریع دریافت کنند، کار در DC نقش مهمی در ایجاد این انتظارات یک واقعیت دارد.

به همین دلیل، اندازه گیری کار انجام شده در مراکز توزیع نیز اهمیت خاصی را به خود جلب می کند. هر دو خرده فروشانی که از مراکز توزیع و متخصصان تدارکات استفاده می کنند که آنها را اداره می کنند، نیاز به داده های دقیق و قابل دسترس دارند که یک تصویر واضح نشان می دهند که چگونه آنها ماموریت خود را با موفقیت انجام می دهند.

 

انبار و انبار داری در صنعت امروز
انبار و انبار داری در صنعت امروز

 

اجاره انبار تهران –اجاره انبار نزدیک تهران -اجاره انبار لوازم خانه- اجاره انبار کالا-اجاره انبار دارویی از جمله خدمات املاک سوله میباشد

داده ها، داده ها، داده ها در صنعت انبار و انبار داری

ظهور فن آوری به طور فزاینده ای پیچیده و فراوانی داده هایی که این پیشرفت ها در دسترس قرار می دهد، درب ها را به یک مطالعه گرانشی از عملکرد باز کرده اند که تا همین اواخر غیر ممکن بود.

گونزالز می گوید: “تعداد کمی از متخصصان لجستیک ادعا می کنند که فناوری جدید بخش مهمی از افزایش بهره وری مرکز توزیع نیست. “در اغلب موارد، اطلاعات بیشتری را که می توانید جمع آوری، انتقال و استفاده از آن را انجام دهید، موفقیت آمیز تر خواهد بود.”

نه چندان دور، Orbit بر سیستم مبتنی بر کاغذ مبتنی بر ورودی کتابچه راهنمای کاربر متکی بود. که جمع آوری داده ها را کند کرد امروز Orbit از یک سیستم دیجیتال با بارکد های مجاز و پلاک ها استفاده می کند.

هادسون می گوید: “این سیستم به ما اجازه می دهد همه چیز را سریع تر و دقیق تر بررسی کنیم.” “داده ها را می توان در صورت تقاضا در دسترس قرار داد. حتی حتی یک سال پیش، مشتریان ما این انتظار را بر اساس تقاضا نداشتند. آنها خوب بودند اگر موجودی آنها در انتهای روز یا پایان هفته جمع شود. امروز آنها می خواهند به دانستن آنچه موجودی آنها در حال حاضر است. فناوری انتظارات خود را برای دسترسی به اطلاعات افزایش داده است. ”

بهترین انبار های خصوصی عمومی و عمومی اجاره ای در جاده مخصوص و قدیم کرج

مت میلر، مدیر عامل شرکت MobileDemand، سازنده Hiawatha Ill، مبتنی بر سیستم های رایانه ای رایانه ای نازک برای عملیات تجاری و تجاری، می گوید: مهاجرت به دیجیتال یک روند مداوم در حوزه مرکز توزیع است. او برآورد می کند بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از مشتریان جدید تبلت MobileDemand، از تاکتیک های مداد و کاغذ برای شرکت های موجود در حسابداری استفاده می کنند که در انتهای آن خودکار، اما در جلو نیستند.

اثر گذار از یک فرایند مبتنی بر کاغذ می تواند چشمگیر باشد. به عنوان مثال، Rimports، یک تولید کننده پروتئوی موم، مومیایی، مومیایی ها و روغن های ضروری و پروانه ها، از کلیپ بورد ها و اسکنرهای دستی برای ردیابی موجودی در انبار استفاده کرد. ناراحتی سیستم موجب شد که کارمندان به عنوان برچسب های چندگانه اسکن شوند، مانع از ردیابی و حرکت موجودی.

MobileDemand با Rimports مشغول به کار گذاشتن مایکروسافت Surface Pro 4 در یک پرونده MobileDemand که بر روی لیفتراک قرار دارد، کار می کند. ارتقاء بهبود یافته و سریعتر ضبط داده ها، امکان اندازه گیری بهتر را فراهم می کند.

خرید کارخانه و فروش کارخانه در شهرک های صنعتی غرب تهران

MobileDemand غیر معمول است که تبلت ارزان قیمت را ارائه می دهد، و اجازه می دهد عملیات کوچکتر به طور خودکار جمع آوری داده ها. میلر می گوید: “پیشرفت های تکنولوژی و مصرف ابزارها هزینه های سخت افزاری را کاهش می دهند.”

با وجود ثروت فراوان جدید داده ها، یکی از بزرگترین شرکت های اشتباه، اندازه گیری و نظارت بیش از حد ویژگی های یک بار است. هنگامی که APL سیستم های مدیریت کار را به مراکز توزیع معرفی کرد، ۴۴ اندازه گیری در کارت امتیازی تسهیلات آن را کنترل کرد. هنگامی که خود را بیش از حد یافت، APL در نهایت به ۲۸ اندازه گیری کاهش یافته است.

گونزالس می گوید: “در نهایت، تنها یک روز در یک روز وجود دارد – و تنها شرکت های انرژی زیادی می توانند به ارزیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد اختصاص دهند.” “هرچند وسوسه است که هر جنبه ای از عملکرد تسهیلات را اندازه گیری کند، مهم است که به یاد بیاورید که تلاش برای اندازه گیری تعداد بیشمار معیارها فقط باعث ایجاد کار بیشتر برای افراد می شود و برای کسانی که اطلاعات را مرور می کنند، دشوار است تمرکز بر آنچه مهم است. ”

پیدا کردن KPI های شما

 

داده ها، داده ها، داده ها در صنعت انبار و انبار داری
داده ها، داده ها، داده ها در صنعت انبار و انبار داری

 

انبار ارزان قیمت -خدمات انبارداری-اجاره انبار –خرید انبار تهران-فروش انبار تهران در کلیه مناطق صنعتی کشور با املاک سوله

خدمات انبار داری و انبار گردانی

هادسون یادآور می شود که اندازه گیری ها مشتریان نزدیک ترین نظارت را می توانند داشته باشند، اما بعضی از نکات برجسته تأکید معمولا مورد استفاده قرار می گیرند. در تمام موارد، یک دید کلی از وضعیت موجودی بسیار مهم است. در بیشتر موارد، سرعت و دقت است.

هادسون می گوید: “شرکت ها معمولا بر تلاش برای به دست آوردن بیشترین حجم در خارج از کسب و کار با کمترین خطا ممکن هستند.” “چقدر سریع می تواند موجودی حرکت و چقدر دقیق؟ هر دو از این سوالات به طور مستقیم مربوط به چه سود شما خواهد شد.”

APL Logistics یک کارت امتیازی برای امکانات خود با شاخص های عملکرد کلیدی (KPI) که شامل زمان چرخه، نرخ کارآیی کارکنان، تحویل در زمان ورود، دقت موجودی و حمل و نقل موقتی است، شامل می شود. ویلیو هیوود، معاون رئیس این شرکت برای برنامه ریزی منابع و مدیریت و توسعه عملیات منطقه ای، می گوید: DHL Supply Chain، که راه حل های زنجیره تامین سفارشی را در بخش های صنعت ارائه می دهد، به KPI های متعددی برای درک عملکرد عملیاتی نگاه می کند.

او می گوید: “در سطح سرفصل، ما بر تعداد کمی تمرکز می کنیم که با یکدیگر یک دیدگاه قابل اعتماد در مورد عملکرد وب سایت خوب ارائه می دهند.” “این اندازه گیری شامل کار مستقیم در برابر ساعت کار غیر مستقیم، هزینه کار در واحد، دقت مکان موجودی، ایمنی، گردش مالی وابسته و اضافه کاری است.”

اجاره کارگاه و خرید کارگاه و فروش کارگاه در مناطق صنعتی تهران

مهم نیست که چه KPI یک ارائه دهنده تدارکات استفاده می کند، شرکت هایی که از آنها استفاده می کنند نیز خودشان را هدف قرار می دهند. اغلب این زمینه های تمرکز همپوشانی با آنهایی که شرکت های دیگر تأکید می کنند، اما برخی از آنها به شدت متفاوت هستند. به عنوان مثال، سرعت ممکن است نگران کننده اصلی برخی از شرکت ها نباشد.

هادسون می گوید: “برای برخی از شرکت ها، داده هایی که اسیر شده اند بسیار مهم هستند.” “به عنوان مثال، اگر آنها محصول را برای اطلاعات گارانتی ردیابی می کنند، آنها می خواهند شماره سریال را ضبط کنند. ممکن است آنها اطلاعات بیشتری در دریافت داشته باشند و ارزش آن را داشته باشند تا بتوانند دقیق تر و آماده تر برای استفاده از خروجی تمرکز کنند این بستگی به هر بازار دارد. ”

راهکارهای کنترل وهدمندی در بازار کسب و کار

نیکول دئوریتیس، استاد مدیریت اجرایی در مدرسه کسب و کار دانشگاه بوچ در دانشگاه شیکاگو می گوید: تحقیقاتش با همکاران، دو زمینه کلیدی در مراکز توزیع را شناسایی کرده است که مردم معتقدند مهم هستند اما اندازه گیری دقیق نمی کنند: ثبات – توانایی انجام سفارشات بارها و بارها در زمان و به طور کامل، و بازیابی – توانایی پشت سر گذاشتن پس از یک اختلال در سرویس.

خرده فروشان می توانند سود دهی را با تعیین سفارشات از طریق سازگاری و اندازه گیری های بهبودی به جای «معیارهای معمول مانند موجودی موجود» بهبود دهند، DeHoratius و همکارانش می گویند.

او می گوید: “مردم درباره ثبات و بهبودی صحبت می کنند اما روش های خوبی برای اندازه گیری آنها پیدا نکرده اند”. “ما استدلال می کنیم که هماهنگی و بهبود باید در کارت های امتیاز گنجانده شود. هر دو اندازه گیری به وضوح برای عملکرد زنجیره تامین اهمیت دارند، اما آنها نادیده گرفته شده اند زیرا اندازه گیری ها سخت است.”

 

خدمات انبار داری و انبار گردانی 
خدمات انبار داری و انبار گردانی

 

انبار و انبار داری از جمله صنایع بروز جهانی بوده و معاملات این بخش از صنعتی مناسب برای سرمایه گذاری مطمین

به دنبال روش همکاری برای انبار در مراکز توزیع

مولفه های کلیدی هر گونه ارتباط بین یک تامین کننده و یک مرکز توزیع مرکز ارتباطات باز و یک رویکرد مشارکتی است. شرکت ها باید مالکیت اندازه گیری را در مراکز توزیع که محصولات خود را اداره می کنند، انجام دهند و اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان تدارکات خود را به جمع آوری اطلاعات مفید ترین ممکن می رسانند.

مدار، برای مثال، با مشتریان خود کار می کند تا اندازه گیری هایی را که به بهترین شکل مناسب می باشند، هدف قرار دهند. هادسون می گوید: “هر مشتری ممکن است دارای KPI های متضاد یا مکمل باشد.” “ممکن است بیشتر اطلاعات جمع آوری شده یا مرتب سازی بیشتر در منطقه دریافتی بیشتر از دیگران باشد. این در مورد یافتن تعادل بین KPI کلی و تنظیمات فردی فرد است.”

فناوری جدید باعث می شود شرکت ها برای همکاری با کسانی که مدیریت موجودی خود در مراکز توزیع را مدیریت می کنند، بسیار ساده تر شوند و بالعکس.

بهترین موارد فروش و اجاره و فروش کارگاه کارخانه و انبار صنعتی در شهرک های صنعتی تهران

هادسون می گوید: “ارائه دهندگان خدمات باید شفافیت و دید را برای مشتریان ایجاد کنند.” “ما مشتریانی داریم که هرگز در انبار جای نمی گیرند. فناوری به ما اجازه داده است تا با آنها ارتباط برقرار کنیم تا ما را به عنوان یک بخش کلیدی از ساختار تجاری آنها ببینند.”

APL برای ارتباط مکرر با مشتریان از طریق کانال ها و روش هایی که ترجیح می دهند، می تواند گزارش های منظم، جلسات برنامه ریزی منظم یا حتی نماینده مشتری در محل باشد. کلید این است که شرکت ها بتوانند درک کنند که آنها می توانند نقش یک فرایند را بازی کنند – آنها نباید صرفا تصمیم گیری در مورد اندازه گیری را به ارائه دهندگان تدارکات خود بدهند.

“برای ساختن عملیات ۳PL همه اینها میتواند یک شرکت باشد، در مورد آنچه که از ارائهدهنده آن و موقعیت آن تا درجه ی n انتظار میرود، روشن است و اگر این کار را نداشته باشد، شغل ارائه دهنده این استخراج است، “گنزالس می گوید. “در حقیقت، احزاب باید این انتظارات را پیش از آغاز و قبل از امضای قرارداد در نظر بگیرند؛ زیرا بهترین زمان برای تطبیق اهداف است، اما برای شرکت هیچ وقت دیر نمی گذارد که آنچه را که می خواهد می گوید و چگونه آن را می خواهد.”

گروه املاک صنعتی سوله با ۶ شعبه فعال در شهر های تهران -قم-سمنان- ساوه مرجع خرید و فروش کارخانجات

همکاری های DC قوی باقی می ماند جز به جز قانون. DeHoratius بخشی از یک تیم تحقیقاتی بود که اشتباهات تحقق را در DC خرده فروشی انجام داد. این تحقیق نشان داد که اکثر خطاهای انجام شده به دلیل اسناد و مدارک، بارکد و اشتباهات خرید بلیط خرده فروشی است. برخی از اشتباهات ناشی از تامین کنندگان بود که اغلب مجازات های مالی را به صورت کسر بازپرداخت دریافت می کردند که درآمد آنها را کاهش می داد.

DeHoratius می گوید: “همکاری بهتر در میان شرکای زنجیره تامین، از جمله خریداران، فروشندگان و اپراتورهای انبار، می تواند این خطاها را محدود کند.” در نهایت، این مطالعه خاطرنشان می کند، “خطاهای تحقق پذیری باعث کاهش کارایی زنجیره تامین به عنوان یک کل و ناکارآمدی در پیاده سازی ابزار و تکنیک های مدرن خرده فروشی مانند اتوماسیون، فروشگاه بسته بندی و omni-channel” می شود.

برای حل خطاهای تحقق پایدار، مهم است که دیدگاه کل هزینه ها را مورد توجه قرار دهیم و همه ی روش های ناکارآمدی را در نظر بگیریم.

DeHoratius می گوید: “شرکای زنجیره تامین که روی همکاری تمرکز می کنند نیز تمایل دارند که هزینه کل زنجیره تامین را بررسی کنند.” “آنها فقط به قیمت خرید یا عرضه محصول نگاه نمی کنند، بلکه در کل هزینه ها برای عرضه محصول از انتها به پایان است. این دیدگاه نادر است، اما بسیار مورد نیاز است.”

 

به دنبال روش همکاری برای انبار در مراکز توزیع 
به دنبال روش همکاری برای انبار در مراکز توزیع

 

خرید فروش رهن و اجاره انبار در جاده مخصوص کرج و ساخت انبار در جاده قدیم کرج در گروه املاک صنعتی سوله

درست انجام دادن در بخش انبار کالا و انبارگردانی

در زنجیره تامین، مسائل مربوط به یکپارچگی داده ها و خطاهای تحقق می تواند منجر به مشکلات مدیریت موجودی و در نتیجه کاهش تقاضا شود.

“یکی از چالش های مرکز توزیع این است که اغلب اختلاف بین موجودی در قفسه و موجودی ثبت شده در سیستم وجود دارد.” DeHoratius می گوید. در نتیجه، برخی از سوالات بحرانی آشکار می شوند: آیا شرکت ها می دانند که این اختلاف چه قدر است؟

آیا آنها روش هایی برای حل این اختلاف دارند؟ چگونه می توانند از آنها جلوگیری کنند؟

DeHoratius و تیم او یک آزمایش در یک آزمایشگاه مجازی را انجام دادند که تجربیات جمع کننده ها را تقلید می کرد. در یک سناریو، جمع کننده ها بین دو محصول با بسته بندی به راحتی مشخص را انتخاب کردند. در یک سناریوی دوم، بسته بندی مشابه بود. محققان در مقایسه با موارد خاص بدون بسته بندی مشخص، افت تولیدی را حدود ۲۳ درصد مشاهده کردند.

فناوری می تواند به کاهش خطاهای چیدن کمک کند، مثلا با فراهم آوردن جمع کننده ها با تصاویر دقیق محصولاتی که آنها انتخاب می کنند. به طور خلاصه، شرکت ها می توانند در مورد ارائه نشانه های بصری جمع کننده ها از طریق بسته بندی هایی که یکی از اقلام دیگر را متفاوت می کنند، بیشتر متفکر باشند.

DeHoratius یادآور می شود: “اکثر مراکز توزیع، هنوز هم دارای سیستم های موروثی هستند که در زمان وقوع اشتباهات به جمع آوری کنندگان کمک نمی کند.”

 

درست انجام دادن در بخش انبار کالا و انبارگردانی
درست انجام دادن در بخش انبار کالا و انبارگردانی

 

بانک اطلاعات انبار در تهران برای خرید انبار فروش انبار اجاره انبار با بیش از ۲۰ هزار مورد قابل ارایه

آزمایشی در حال انجام در صنعت انبار برای بهبود و ارتقا انبارداری

این آسان است که به دام دام انداختن فکر کنید که شما اندازه گیری آنچه که شما نیاز به اندازه گیری، به ویژه اگر این داده ها شما را با خبر خوب فراهم می کند. با این حال، مهم است که خود را آزمایش کنید نه تنها اندازه گیری های اولیه، بلکه روش های پشت این اندازه گیری ها.

هادسون می گوید: “روش های زیادی برای اثبات درست بودن شما وجود دارد و بسیاری از روش های اثبات اشتباه شما این است.”

شرکت هایی که فرضیه های خود را به چالش می کشد و به طور مداوم برای بهترین روش اندازه گیری عملکرد جستجو می کنند، مزیت را به دست می آورند. به ندرت به اندازه شناسایی یک اندازه گیری و چسبیدن به آن، ساده است.

هادسون می گوید: روش های مختلفی برای سنجش وجود دارد، و شما تمایل دارید تا مدت ها آنها را امتحان کنید. به هایی که استفاده می کنید نگاه کنید و بپرسید: آیا آنها رفتارهای مناسب را در نیروی کار و خط پایین من در اختیار دارند؟ اگر این کار را نکنند، ممکن است وقت آن باشد که برخی از آنها را امتحان کنید. فرایند اندازه گیری باید به طور مداوم تکامل یابد. ”

 

آزمایشی در حال انجام در صنعت انبار برای بهبود و ارتقا انبارداری
آزمایشی در حال انجام در صنعت انبار برای بهبود و ارتقا انبارداری
img

emad

  پست‌های مرتبط

  اجاره انبار خرید انبار فروش انبار ارزان انبار عمومی انبار تهران انبار کوچک

  اجاره انبار خرید انبار فروش انبار ارزان انبار عمومی...

  ادامه مطلب
  توسط saeed

  بهینه سازی انبار و انبار داری و افزایش بهره وری انبار

  بهینه سازی انبار و انبار داری و افزایش بهره وری...

  ادامه مطلب
  توسط emad

  املاک صنعتی و گروه املاک صنعتی سوله

  املاک صنعتی و گروه املاک صنعتی سوله املاک صنعتی...

  ادامه مطلب
  توسط emad

  پیوستن به گفتگو

  موارد جدید اجاره یا فروش را برایم ارسال کن

  ثبت شماره تماس