سوله دست دوم

املاک سوله مرجع خرید فروش هزینه سوله دست دوم بصورت قیمت کیلویی در تهران و کرج اجرت نصب سازه سوله دست دوم جداگانه محاسبه میگردد

سوله هایی را شامل میشوند که به دلایل جمع آوری سازه یا تغییر در متراژ سازه سوله ها جمع اوری شده و برای فروش اماده می گردد این سوله ها مجدد رنگ امیزی شده و تغییراتی اگر نیاز داشته باشند انجام گرفته و اماده واگذاری می گردد.

چرا سوله دست دوم بخریم؟

از آنجا که در سوله دست دوم ورق فلزی نو در آن استفاده نمی شود با توجه به آماده بودن سازه مورد توجه واقع می گردد. حدود قیمت سوله دست دوم نسبت به سوله نو حدودا ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزانتر می باشد و این در متراژ بالا تغییر قیمت قابل توجهی را شامل می گردد

ضمنا در این مرحله صنعتگران دیگر نیازی به زمان برای آماده سازی و ساخت سوله که حدودا ۲ تا ۳ ماه می باشد ندارد و سریعا می تواند نسبت به خرید و نصب سازه کمتر از ۲۰ روز اقدام نماید.

ضمنا این سوله ها با ساختار استاندارد برای کاربری های مختلفی از جمله انبار ها و کارگاه های کوچک و بزرگ ، بار انداز ها گاوداری ها ، سردخانه ها و کارخانجات با کاربری های متنوع مورد استفاده بوده و به این دلیل روزانه از تقاضای بالایی برای خرید این قبیل سوله های دست دوم می باشد.

گروه املاک صنعتی سوله با بیش از ۲ دهه فعالیت واحد خرید سوله دست دوم و فروش انواع سازه های فلزی را در اختیار داشته و آماده سرویس دهی مطمئن با کارشناسان مجرب از مرحله بازدید تا نصب و تحویل سازه صنعتی به صنعتگران محترم می باشد.

مقایسه آگهی ها

مقایسه