شهرک‌های صنعتی

[vc_row][vc_column]

جستجو در شهرک‌های صنعتی
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_widget_sidebar sidebar_id=”property-listing”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]شهرک صنعتی و طریقه شکل گیری شهرک های صنعتی در تهران و سایر شهرک های صنعتی در کشور بدین شکل می باشد که با توجه به نیاز صنعتی و تولید و بعد از کار شناسی های مرتبط و مکان یابی و امکانات موجود در این مناطق مقدار زمین مورد نیاز مشاغل در آن منطقه یا توسط سازمان مسکن و شهر سازی و یا بواسطه خرید از مالکین حقیقی یا حقوقی صورت می پذیرد.

پس از آن بنا به نیاز صنعتگران و تولید کنندگان این زمین قطعه بندی شده و این قطعات از متراژ کارگاهی که زیر ۵۰۰ متر مساحت شروع شده و به متراژچند ده هزار مترنیز می رسد این قطعات در قالب واگذاری های دفترچه های حق انتفاع با شرایط مندرج در دفترچه به صنعت گران و تولید کنندگان با زون بندی مشخص واگذار می گردد.

این اسناد به ترتیب پس از ساخت و راه اندازی و اخذ پروانه تولید به اداره ثبت  و اسناد منطقه معرفی می گردد و پس از طی مراحل اداری این دفتر چه ها تبدیل به اسناد رسمی و ۶ دانگ رایج کشوری شده و بنام صاحب صنعت انتقال پیدا می کند.

مزیت خرید ملک در شهرک های صنعتی

  1. در شهرک های صنعتی زمین با یارانه ای که دولت می دهد با قیمت پایین به صنعتگر واگذار می گردد و غالبا درگیر واسطه گری املاک نمی شود.
  2. در شهرک های صنعتی تمام زیر ساخت و امکانات بر اساس صنعت آماده شده و هیچگونه محدودیتی برای تولید کنندگان نمی باشد.
  3. در شهر ک های صنعتی برخلاف مناطق صنعتی هیچگونه هزینه ای بابت تراکم ساخت به شهرداریها و فرمانداری ویا استانداری انجام نمی پذیرد.
  4. در شهرک های صنعتی امنیت بالایی برخوردار بوده و خدمات شهری کامل نیز به مالکین ارائه می گردد.
  5. بانک ها و موسسات مالی با اطمینان بیشتری به این شهرک ها وام های تولید و توسعه پرداخت می نمایند.

ما در کشور صدها شهرک صنعتی و کارگاهی داریم که غالب این شهرک ها فعال بوده و وجود این شهرک ها باعث ساماندهی مشاغل مزاحم در بافت های شهری گشته و این شهرک ها هر گونه آلایندگی صوتی و هوا را از شهر ها دور نموده و هیچگونه مزاحمتی برای ساکنین شهر ها ندارند.

گروه معظم املاک صنعتی سوله با ۹ شعبه و بیش از ۵۰ نماینده در سطح کشور جامع ترین بانک اطلاعات خرید و فروش املاک صنعتی را دارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقایسه آگهی ها

مقایسه