جستجوی پیشرفته

پدیده ای نو در بازار جهانی معاملات املاک در ایران

رسالت اصلی گروه املاک صنعتی سوله به عنوان یک پرتال تخصصی تغییر ساختار سنتی خدمات املاک صنعتی به شیوه مدرن و کاملا علمی می باشد.

املاک صنعتی سوله از سال 1381در منطقه جاده مخصوص و قدیم کرج فعالیت خود را آغاز و در مدت زمان کوتاهی جایگاه مناسبی  در زمینه معاملات املاک صنعتی پیدا کرد . صداقت ، پشتکار ، مشتری مداری ، تسلط بر مناطق صنعتی مدیریت اصولی و بهره گیری از روشهای مدرن بازاریابی موجب آن شد تا اغلب معاملات صنعتی اعم از خرید و فروش و رهن و اجاره کارخانجات ، کارگاههای صنعتی کوچک و بزرگ و همچنین خرید و فروش و اجاره انبارها ، سالن های تولید، انبارهای پخش کالا در کلیه مناطق و شهرکهای صنعتی توسط این آژانس انجام گیرد .

همزمان با تغییر نام دفتر املاک از پدیده به املاک صنعتی سوله ، اقدامات گسترده در بروز رسانی سایت اختصاصی وهمچنین  ایجاد شعبات متعدد ( شعبه غرب در جا ده قدیم کرج ) (شعبه شهرک صنعتی شمس اباد اتوبان تهران قم) (شعبه شهرک صنعتی پرند اتوبان تهران ساوه ) (شعبه شهرک صنعتی عباس آباد در شرق تهران ) که هرکدام از شعب تا شعاع بیش از 150 کیلومتر شهرکها و مناطق صنعتی را پوشش داده و کارخانجات و کارگاهها و سالنهای انبار بیشماری را جهت خرید و فروش و رهن و اجاره شناسایی ،کارشناسی و جهت معرفی و بازدید در سایت اختصاصی ثبت و در معرض استفاده متقاضیان خرید یا اجاره فضاهای صنعتی قرارداده که به سهولت قابل دسترسی و استفاده عمومی میباشد .

همچنین شعبه ترکیه نیز با موقعیت فوق العاده و امکانات وسیع واقع درمحله  آکسارای شهر استانبول پل ارتباطی مناسبی جهت کلیه خدمات و تعاملات دو طرفه بین ایران و ترکیه میباشد .

این مجموعه با در اختیار داشتن دفاتر مجهز و کارشناسان و مدیران مجرب با حضور مستمر در مراکز صنعتی نقش بسزا و چشمگیری در تهیه سالن های تولیدی و انبارها داشته و مشتریان چندین ساله با اطمینان خاطر نیاز خود را در خصوص معاملات ملکی ازاین طریق مرتفع ساخته تا جایی که اکثر سفارشات بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی ، در سیستم فایلینگ در قالب مالک یا مشتری ثبت شده توسط مشاورین و کارشناسان هماهنگی های لازم جهت بازدید تا عقد قرارداد صورت میپذیرد .

با توجه به مشغله کاری متقاضیان اعم از صنعتگران ، بازرگانان و بخش های اداری و خدماتی و غیره سرعت عمل گروه موجب گردیده کلیه مراحل معاملات از معرفی ملک تا تنظیم قراردادهای مورد تائید اتحادیه املاک و مستغلات با کد رهگیری در کوتاهترین زمان انجام گردد که خود یکی از مهمترین ویژگیهای گروه املاک صنعتی سوله میباشد.

 

بازدید رئیس اتحادیه املاک تهران از غرفه املاک صنعتی سوله و صحبت های جناب طالبیان مدیر املاک سوله