مقايسه آگهی ها

توصیه های رابرت کیوساکی در رابطه با سرمایه گذاری

توصیه های رابرت کیوساکی در رابطه با سرمایه گذاری

1- سرمایه خود را روی دارایی و سود آن سرمایه گذاری کنید مانند املاک و فروش کالا

2- در سرمایه گذاری ریسک پذیر باشید ترس را کنار بگذارید مردم عادی که روحیه سرمایه گذاری و سرمایه داری ندارند معمولا” ترسو و مردد هستند.

3- با افزایش تجربه ، آگاهی و اطلاعات خود را آماده رویایی با چالش ها کنید . هر روز یک مطلب جدید هم یاد بگیرید خوب است .

4- روی چالش ها و مشکلات تمرکز کنید دست از داوری و قضاوت و پیش بینی بردارید تنها چیزی که مهم است چالشی است که با آن روبه رو هستید .

5- دانش مالی خود را تا حد امکان افزایش دهید زمان میبرد تا بر قوانین و ریزه کاری های سرمایه گذاری آشنا شوید اما این به خودتان بستگی دارد که کجا قرار بگیرید .

6- مسئولیت تصمیم گیری برای سرمایه گذاریتان را بپذیرید، تصمیمات شما تاثیر مستقیمی در حفظ یا از دست دادن ثروت و سرمایه تان دارد .

7- پولی که امروز ذخیره میکنید فردا سرمایه گذاری کنید بر روی خودتان کار کنید تا بیش تر روحیه پس انداز و جمع گری داشته باشید با پس انداز و سرمایه گذاری ثروتمند تر میشوید که فقیر تر نخواهید شد .

8- از خود یک سرمایه دار و سرمایه گذار حرفه ای بسازید که پول بنده شما باشد نه شما بنده پول . فرصت های مالی را زود تشخیص دهید پیش از آن که دیگری آن را برباید.

9- از سرمایه گذاران و ثروتمندان الهام بگیرید و از شکست ها به عنوان تجربه استفاده کنید . تجربه ها شما در دنیای بیزینس قدرتمند تر میسازد.

10- بدهی برای خود نتراشید، بدهی ها آینده شما را تباه و جیب شما را از ثروت خالی میکنند.

اطرافیان خود را درست انتخاب کنید آنها آینده شما هستند.

11- فرصت را بدزدید اگر میخواهید سرمایه گذار باشید باید استاد این کار باشید سریع موقعیت های ثروت سازی را شناسایی کرده و به آن سرعت ببخشید پتاسیل های بالقوه مالی زمانی جلوی چشم شما ظاهر میشوند که اهداف و مشکلات مالی خود را بشناسید.

12-قبل از سرمایه گذاری اولویت های خود را مشخص کنید به چه دلیل سرمایه گذاری میکنید ؟ امنیت یا ثروت ؟ چون مشخص کردن آن میتواند تعیین کننده میزان جسارت شما در سرمایه گذاری باشد .

13- به جای این که منفعل باشید خودتان در سرمایه گذاریتان نقش فعالی داشته باشد با کارمند ساده بودن و حقوق ثابت داشتن سرمایه دار نمیشوید ، با گرفتن آموزش های حرفه ای در زمینه مالی و تجاری از خود یک تاجر بسازید.

img

مدیر

پست‌های مرتبط

10 توصیه برای مدیر اولی‌ها

اگر شما هم جزو کسانی هستید که ، برای اولین بار...

ادامه مطلب
توسط فراز

قیف بازاریابی چیست؟

اول اشاره کنیم که قیف بازاریابی با قیف فروش متفاوت...

ادامه مطلب
توسط فراز

آیا شما هم دارای هوش پول ساز هستید؟

بدست آوردن درآمد بیشتر دغدغه اصلی همه ماست.برای...

ادامه مطلب
توسط فراز

پیوستن به گفتگو