شهرک صنعتی عباس آباد کجاست ؟

شهرک صنعتی عباس آباد کجاست ؟

شهرک صنعتی عباس آباد کجاست ؟

شهرک صنعتی عباس آباد در 5 کیلومتری بعد از محله شریف آباد آخرین محله مسکونی استان تهران واقع شده است شهرک صنعتی عباس اباد یکی از شهرک های موفق و روبه رشد در سالهای اخیر می باشد . شهرک صنعتی خوارزمی در مجاورت این شهرک می باشد و در انتهای استان تهران در جاده خاوران می باشد .

لیست کارخانجات شهرک صنعتی عباس اباد کدامند ؟

در شهرک صنعتی عباس آباد بالغ بر 1500 کارخانه و کارگاه کوچک واقع گردیده و تجمع این کارخانجات در این شهرک بدلیل گستردگی کاربرها و خدمات مناسب شهرک شهرک ها در آن می باشد و مهمتر از آن قیمت زمین های واگذاری شرکت شهرک های صنعتی در این شهرک پایین می باشد و لیست کارخانجات شهرک صنعتی عباس اباد را می توانید از گروه املاک صنعتی سوله دریافت نمایید .

- لیست کارخانجات شهرک صنعتی عباس اباد کدامند ؟
– لیست کارخانجات شهرک صنعتی عباس اباد کدامند ؟

قیمت زمین در شهرک صنعتی عباس آباد چقدر است ؟

این شهرک بدلیل دولتی بودن و تحت تملک وزارت صنعت و معدن استان تهران بوده و قطعات زمین های واگذاری آن توسط شرکت شهرک های صنعتی استان تهران واگذار می گردد و ارزش گذاری زمین های این شهرک نیز بواسطه این شرکت می باشد و حدود قیمت هر متر مربع زمین، در این شهرک حدوداً متری 280 هزار تومان می باشد که با شرایط پرداخت شرکت شهرک ها صورت می پذیرد .

مشاهده اگهی های جدید اجاره در شهرک های صنعتی از این قسمت قابل مشاهد است.(+)

نحوه خرید و فروش کارخانه در شهرک صنعتی عباس اباد

فروش کارخانه در این شهرک با وساطت و راهنمایی گروه املاک صنعتی سوله صورت می پذیرد در ابتدا این کارخانجات در وب سایت سوله خریداران معرفی شده و پس از مراجعه به دفتر این گروه نسبت به تنظیم قرارداد فروش اقدام می گردد .

– مشاوره املاک صنعتی در شهرک صنعتی عباس آباد

نحوه خرید و فروش کارخانه در شهرک صنعتی عباس اباد
نحوه خرید و فروش کارخانه در شهرک صنعتی عباس اباد

گروه املاک صنعتی سوله شعبه سوم خود را در ورودی شهرک صنعتی عباس آباد ایجاد نموده و با پشتیبانی وب سایت های اشاره شده و همچنین وجود کارشناسان مجرب در این امر توانسته خدمات شایسته ای را به صنعتگران محترم این شهرک داشته باشد

لازم به ذکر است املاک صنعتی سوله شعبه عباس آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف مشاوران املاک پاکدشت بوده و تمام قراردادهای تنظیمی در آن دارای کد رهگیری معتبر می باشد .

مدیریت این گروه همواره حافظ منافع متعاملین قرارداد ها از حضور کارشناسان حقوقی بهره گرفته می شود تا به بهترین نحو هرقرارداد این گروه به نتیجه مطلوب برسد.

img

فراز

کارشناس معاملات کارخانجات در کلیه مناطق صنعتی و شهرک های صنعتی در کل کشور

پست‌های مرتبط

شیوه گرگ؛ داستان زندگی جردن بلفورت گرگ وال استریت

جردن بلفورت (Jordan Belfort)، شخصیت واقعی فیلم تحسین شده گرگ...

ادامه مطلب

ثروتمندترین مشاور املاک زن دنیا، از رازهای موفقیت خود می‌گوید!

مجله فوربز(Forbes) به تازگی مصاحبه ای ، با یکی از...

ادامه مطلب

با این 7 مهارت کلیدی هیچ وقت بیکار نمی مانید!

تخصص و مهارت دو فاکتور جدانشدنی، برای داشتن شغل مناسب...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو