شهرک صنعتی هشتگرد کجاست؟

شهرک صنعتی هشتگرد، در سال 1367 با مساحتی بیش از 250 هکتار در 90 کیلومتری استان تهران ساخته شده است. شهرک صنعتی هشتگرد برای جلوگیری از خوابگاهی بودن و تامین شغل در این شهر جدید به وجود آمده است. در شهرک صنعتی هشتگرد تقریبا یکصد و پنجاه واحد صنعتی فعال هستند که شغل بیش از 10 هزار نفر از متخصصین جویای کار را تامین کرده است. مطابق نظریات پیش بینی شده در آینده نزدیک بخش اشتغال حدود 350 هکتار توسعه می یابد. شروع فعالیت این شهرک صنعتی تا به حال نقش بسیار مهمی در کاهش آلاینده های محیط زیستی در مناطق شهری و همچنین در سازماندهی واحد های صنعتی داشته است. در ادامه این مقاله با شهرک صنعتی هشتگرد بیشتر آشنا خواهید شد؛ با ما همراه باشید.


آدرس و شماره تماس شهرک صنعتی هشتگرد:

آدرس: استان البرز، شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، فاز4، نبش خیابان 21 جنوبی
کدپستی:33616.59551
شماره های تماس با دفتر: 02644228334 – 0264422828 – 02644225089

شهرستان هشتگرد کجاست؟

هشتگرد شهر جدیدی در مرکز شهرستان ساوجبلاغ که در استان البرز قرار دارد در دامنه جنوبی رشته کوه البرز در اطراف شمال کویر مرکزی ایران قرار گرفته است. شهر هشتگرد از نظر تقسیمات کشوری از شهر قدیم جدا شده و نام دیگر این شهر مهستان می باشد. راه دسترسی به این شهر، از مسیر اتوبان قزوین به وسیله سه تقاطع غیر همسطح تامین می شود.
این شهر از بخش های مسکونی و صنعتی زیادی تشکیل شده. بخش مسکونی شهر هشتگرد تقریبا 41 هزار واحد مسکن مهر را پوشش می دهد، از این تعداد تا حالا حدود 28 هزار واحد مسکن مهر به درخواست کنندگان واگذار شده است. مطابق آمار گرفته شده جمعیت ساکن در قسمت مسکونی شهر هشتگرد بالغ بر 70 هزار نفر می باشد که با افزایش زیر ساخت امکانات رفاهی این تعداد در حال افزایش می باشد. بخش شهرک صنعتی هشتگرد دارای مساحتی بیش از 200 هکتار می باشد. این بخش صنعتی به منظور تامین شغل ساکنین در شهر جدید هشتگرد اجرا شده است.
همه چیز درباره شهرک صنعتی هشتگرد
با مصوبه هیأت دولت در سال 1367 زمین های شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، به تصرف شرکت عمران شهر هشتگرد در آمد. از سال 1367 به بعد زمین ها تفکیک و قطعه بندی شد و در اختیار مشتریان قرار گرفت؛ در همان زمان طرح های عمرانی و خدماتی نیز اجرا شد.
در سال 1369 دارندگان صنایع مختلف مستقر در شهرک صنعتی، شرکتی با نام مستعار ” شرکت خدماتی شهرک صنعتی هشتگرد” را به ثبت رساندند. در آذر ماه سال 1392 پروانه بهره برداری این شرکت صادر شد. همچنین در حال حاظر تمامی مرحله های صادر کردن پروانه های ساختمانی و همچنین دیوار کشی، ساختمان و گواهی نامه پایان کار در دفتر شرکت شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد انجام می گیرد.
بیشترین فعالیت ها در شهرک صنعتی هشتگرد در زمینه های غیر دولتی می باشد. این شهرک در ادامه بزرگراه تهران – قزوین می باشد. این شهرک یکی از بهترن و فعال ترین و بزرگ ترین شهرک صنعتی در ایران می باشد؛ شهرک صنعتی هشتگرد در حال حاظر از 4 فاز اصلی تشکیل شده است.

شهرک صنعتی هشتگرد چه امکاناتی دارد؟

داشتن امکانات زیربنایی این شهرک سبب شده کارخانه های بزرگ، شکوفایی اقتصادی شهر را به همراه داشته باشند. این کارخانجات عظیم، برای شهروندان شهر جدید هشتگرد و همچنین شهر های اطراف آن اشتغال زایی بسیاری کرده است. شهرک صنعتی هشتگرد با توجه به نیاز صنعتگران و تولید کنندگان امکانات زیر را برای آنان فراهم نموده است:
*آب (60 لیتر بر ثانیه)
*برق (35 مگاوات)
*گاز(3500 متر مکعب در ساعت)
*تلفن ( بالغ بر 2000 خطر تلفن)

چه برند هایی در شهرک صنعتی هشتگرد فعال هستند؟

با توجه به موقعیت مکانی شهرک صنعتی هشتگرد و همچنین برخوردار بودن این شهرک از امکانات زیر بنایی، بسیار مورد توجه تولیدکنندگان و کارخانجات معتبر و معروف قرار گرفته است. هم اکنون کارخانجات بزرگی در زمینه های مختلفی مشغول به کار هستند؛ از این برند های معتبر و معروف که در شهرک صنعتی هشتگرد فعالیت می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
*واحد های فعال شهرک صنعتی هشتگرد
*کارخانه چای احمد تهران
*کارخانه صنایع خودرو های اداری ایران و…
*کارخانه محصولات کاغذی لطیف
*شرکت تولیدی و بازرگانی جی
واحد های فعال شهرک صنعتی هشتگرد معمولا به دو دسته تقسیم می شودند:
1.واحد های کشوری فعال در تهران
2.صنایع ظریف و کامپیوتر، قالب سازی، واحد های ماشینی
هم اکنون به واحد های کشوری فعال در تهران، قبل از 160 واحد صنعتی که موافقت اصولی وزارت صنایع و مجوز های مربوطه سازمان محیط زیست را در پی دارند، زمین هم به این واحد صنعتی واگذار شده است.
تعداد واحد های احداث شده:45 واحد
تعداد واحد های در خط تولید: حدود 50 واحد
عمده ترین فعالیت شهرک صنعتی هشتگرد
عمده ترین فعالیت شهرک صنعتی هشتگرد به شرح زیر می باشد:
-پارچه
-عطر و ادکلن
-تولید محصولات سلولزی
-انواع قطعات لاستیکی
-لوازم بهداشتی و آرایشی
-طراحی قالب تزریقی
-صنایع و محصولات غذایی
-محصولات شیمیایی
-تجهیزات الکترونیکی و برقی
-پالت پلاستیکی
-محصولات فلزی و غیرفلزی و . . .
مزیت های انتخاب شهرک صنعتی هشتگرد برای تولید و فعالیت های صنعتی!
می توان از مزیت های این شهرک صنعتی به موارد زیر اشاره کرد:
*نزدیک بودن به راه های اصلی
*سهولت در حمل و نقل
*دسترسی آسان
*مقرون به صرفه بودن ورود و خروج کالاها و قطعه ها

اگر قصد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی هشتگرد دارید انتخاب بسیر درستی داشته اید زیرا شما تولید کنندگان عزیز با صدور مجوز در یکی از فاز های این شهرک می توانید فعالیت تولیدی خود را در هر زمینه ای شروع کنید. شهرک صنعتی هشتگرد به شما فرصتی می دهد تا بتوانید با سرمایه گذاری درست در این شهرک شما به سود زیاد و درآمد ایده آل خود برسید. از دیگر مزیت های این شهرک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*با صدور مجوز تاسیس در صورتی که شرایط لازم را داشتید می توانید از مزیت های مانند معافیت مالیاتی بهره ببرید. با استفاده از مجوز تاسیس می توانید در زمینه های زیادی مانند: شیمیایی، غذایی، پلاستیک، آرایشی و بهداشتی و… فعالیت خود را شروع کنید.
*شهرک صنعتی هشتگرد فاصله کمی با استان تهران و دیگر شهر های اطراف نیز دارد و امکان دسترسی بسیار آسان است. به همین دلیل به آسانی می توانید با شهر های اطراف و دیگر کشور ها در زمینه های تولید فعالیت های صنعتی همکاری کنید. موقعیت مکانی این شهرک بسیار مناسب می باشد و شما عزیزان می توانید از تکنسین های متخصص جویای کار در بیشتر شهر های اطراف دعوت به همکاری کنید.

مکان های نزدیک به شهرک صنعتی هشتگرد

این شهرک صنعتی در ضلع شمالی و ورودی شهر جدید هشتگرد در مرکز شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفته است؛ شهرستان ساوجبلاغ و همچنین شهرستان نظر آباد به ترتیب با 270 و 150 هزار نفر جمعیت در 35و45 کیلومتری غرب کرج، مرکز استان البرز واقع شده است. بعضی از مراکز مهم در نزدیکی شهرک صنعتی هشتگرد به عبارت زیر است:
*انبار نوارتیس مداوا
*باربری ایران
*داروسازی مفید
*بازار مبل آرتیمال
*شرکت پمپ های صنعتی ایران
*شورای حل اختلاف شعبه 5 و . . .
در آخر
در این مقاله به صورت کامل در رابطه با شهرک صنعتی هشتگرد صحبت کردیم که کجاست و از چه امکاناتی برخوردار است و چه صنایعی را در خود جای داده است، چه ویژگی هایی دارد و فاصله حدودی آن تا استان تهران چقدر است

منطقه صنعتی هشتگرد – شهرک هشتگرد – خرید کارخانه – اجاره کارخانه

در شمال اتوبان کرج به قزوین قرار گرفته است و همجوار با شهر جدید منطقه هشتگرد میباشد  دارای 3 فاز صنعتی میباشد.

شهرک هشتگرد یکی از قدیمی ترین شهرک های صنعتی استان البرز – کرج  میباشد این شهرک صنعتی هشتگرد دارای 3 فاز میباشد که دارای کارگاه و کارخانجات فعال است.

در این شهرک کارخانه جات مهمی از جمله کارخانه ماد ایران نیز میباشد گروه املاک صنعتی سوله در این شهرک بهترین مرجع معاملات کارخانه جات میباشد.

کارگزاری گروه املاک صنعتی سوله با پوشش کلیه شهرک ها و منطقه صنعتی استان البرز موارد متعدد اجاره کارخانه خرید کارگاه و خرید و فروش سوله و سالن های صنعتی را در فایلینگ خود دارد.

جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های درج شده در سایت تماس برقرا کنید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه